PLANTPOL
PLANTPOL Zaborze Sponsorem 5. Spotkania Blogerów Ogrodniczych
31 stycznia 2017
Bez tytułu
REGULAMIN KONKURSU – Od blogera do Lidera
6 lutego 2017
spotkanie

Już 5 raz Blogerzy spotkają się, aby wymienić i podzielić się doświadczeniami w prowadzniu blogów, fanpage’y i kanałów Youtube. Już dziś zobacz, kto zaprasza i kto będzie na zbliżającym się spotkaniu!;)

Jeśli chcecie zobaczyć Andrzeja Zawadzkiego redaktora bloga zimozielonyogrod.pl , który w naszym gronie jest specjalistą od zimozielonych roślin, koniecznie przyjedź na 5SBO. W krótkim filmie Andrzej swoim radiowym, basowym głosem zaprasza na 5SBO – Nie może Was zabraknąć 😉

Iwona Kostrzewa wielokrotna laureatka róznych konkursów ogrodniczych. Kreatywna wariatka, która ze wszystkiego potrafi zrobić ozdoby do ogrodu. Istny Macgyver w świecie ogrodników 😉 Dziewczyna z ogromną pasją i potencjałem. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia bloga Iwony blogozielono.blogspot.com oraz jej fanpage’a „U Iwonki w ogródku”

Pierwszy raz na SBO wybiera się Patryk Dorociak, który prowadzi swój kanał Piękne Ogrody na YouTubie i fanpage na FB pod tą samą nazwą. Mimo młodego wieku idzie z zawrotną prędkością dzieląc się swoją pasją ogrodniczą. Zobaczcie co prezentuje na swoich kanałach! Patryk mam nadzieję, że to nie pierwszy i ostatni wypad na Spotkanie Blogerów Ogrodniczych!

 

Agnieszka Jakubowska – hipnotyzuje i uwodzi swoich fanów oczami! W tajemnicy Wam powiem, że czasem bardziej się patrzę w  jej oczy niż na rośliny ;)Zapraszam na kanał YouTube prowadzony przez Agnieszkę, na ktorym udziela porad – jak pielęgnować, komponować, pokazuje swoje projekty i realizacje prezentuje nowości na rynku ogrodniczym. Wpadnijcie na jej kanał i powiedzcie sami „Czy te oczy mogą kłamać – ależ skąd”

Bożena Piotowska jest miłośniczką podróżowania, kocha naturę,  ma oko do fotografii, ucho do muzyki i rękę do kwiatów! Co można powiedzieć o niej więcej poza tym, że jest słodka jak bombonierka! Ten kto w to nie wierzy, przekona się osobiście jak ją pozna podczas Targów Gardenia w Poznaniu! Zanim to jednak się stanie, poznajcie ją i jej bloga zielonabombonierka.pl a sami się przekonacie, że trudno jej nie polubić!

Darek i Cezar są małżenstwem. Ale są znani głównie z tego, że mówią gołą prawdę, znaczy nagą prawdę, KURDE! Mam na myśli całą prawdę o ogrodnictwie! Ale również i o tym, że na 5 Spotkaniu Blogerów Ogrodniczych trzeba być! Będziecie mieć okazję sprawdzić  i ocenić, czy lepiej wyglądają w ubraniu czy bez 😉 Zapraszam Was na ich bloga miejskiogrodnik.pl i subskrybowania  ich kanału na YouTube – VbLOG miejskiOGRODNIK.pl.

Artur Kurpiel jak przystało na dobrego kapitana, regularnie uzupełnia swój Arcziland.Dziennik Pokładowy Ogrodu w którym opisuje swoje podróże po szklarniach, ogrodach botanicznych, parkach i miejscach związanych z roślinami. Artur jest też naszą chodzącą encyklopedią jeśli chodzi o znajomość blogów i fanpage’y. Jeśli zapytacie się go, czy zna blog o nazwie…X – możecie mieć niemal 100% pewność, że odpowie – TAK – ZNAM. Co więcej! Wie doskonale co znajduje się na tych blogach, bo czyta je od deski do deski! Zapraszam Wszystkich do Artura!

Na przestrzeni kilku lat organizacji Spotkań Blogerów Ogrodniczych, widzę jak niektórzy blogerzy zrobili ogromny krok. Rozwinęli się, odważyli się podjąć odważne decyzje. Leonarda Dąbrowska należy właśnie do nich. Leo złapanie byka za rogi i pokazanie mu kto rządzi! Leo! Gratulacje sklepu, zmiany bloga i ogromnej metamorfozy na plus! Zapraszam wszystkich do odwiedzeni bloga U Leonardy.

Igor Majkowski – jeden z bardziej złośliwych blogerów jakiego znam;) Ale też mega dowcipny ;).  Choć może tego nie widać na filmie, ale każde jego zdanie jest mała ukąśliwą uwagą 😉 Majkowski – powiem Ci jedno #zamiokulkasrulez 😉 Choć Igor ma trochę zaległośc na swoim kolorowym FB, to i tak zapraszam na jego Żurawkowe RODOS Igora.

 

Magdalena Strzyżewska z bloga Pracownia w Dolinie, to chodzący głos rozsądku! Choć jest drobna i filigranowa, tkwi  w niej ogromna siła. Z upartością kamienia, mocą 400 koni mechanicznych, siłą spokoju walczy o otaczającą nas przyrodę! Swoich czytelników uwrażliwia i uzmysławia im, że otaczająca nas przyroda jest niezwykle ważna i musimy o nią zadbać. Magda, od samego początku spotkań Blogerów była niezwykle zaangażowana we wszystkie działania – to także jej CEGŁA sprawiła, że SBO jest tu gdzie jest za co bardzo dziękuję!  Zapraszam Was na bloga Magdy i jej fanage a Tobie Madziu, dziękuję za WSZYSTKO.

Sylwia Hennek! Uważajcie na nią! Bo to właśnie jej najbardziej z naszego towarzystwa odbiła palma! ;-). Sylwia prowadzi rewelacyjnego i profesjonalnego bloga bambusowysengdzie udziela porad jak uprawiać bambusy i palmy! To prawdziwa pasjonatka i ekspertka – czemu tak uważam? Bo ludzie tacy jak Ona , zarażają swoją pasją innych – a ja zaraziłem się od niej! Sylwia, tak trzymaj! Rób swoje, bo robisz to bardzo dobrze a takich ludzi bardzo cenię! Odpowiadając na Twoje pytanie bardzo krótko, bo to miejsce jest poświęcone dla Ciebie, to robiąc to co się kocha, można powiedzieć, że się nie pracuje i może dzięki temu moja doba choć nadal wydaje się krótka, trwa tyle ile piszesz 😉 Zapraszam Wszystkich na bloga Sylwi i jej fanpage na FB!

Weronika Targiel! To dla mnie odkrycie w blogosferze. Ona jak i jej „różowy” blog  werXwer.pl nie podlega kryteriom a do tego nie zna granic! Jest miejscem zabawy i eksperymentowania zobaczcie tekst pt. „misja kokos” Sama Weronika przypomina mi trochę postać z Harrego Potera – Lunę Lovegood. Dziewczynę z kosmosu, z inne bajki, trochę kosmitkę – ale taką,  w towarzystwie której każdy chciałby przebywać! Jej blog jest zupełnie inny od wszystkich które znam. Jestem pełen dystansu i humoru.

Rozrywkowe aspekty ogrodnictwa wprowadziły powiew świeżości w blogosferę i każdy, kto przeczytał choć kilka tekstów Weroniki z pewnością się ze mną zgodzi. Z tego miejsca zachęcam każdego do odwiedzenia jej bloga a na 5SBO zrobienia sobie z nią selfiaka, bo ona zostanie gwiazdą – sami zobaczycie! 😉

1 Komentarz

  1. Super artykuł o ogrodnictwie jestem prawdziwym zwolennikiem tego bloga. Czerpię z porad na codzień i mój ogród rozkwita . Dziękuje i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *