6. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych już na początku września!

tablica
Tematy prelekcji 5SBO w Poznaniu
20 lutego 2017
PNOS zaprasza Blogerów Ogrodniczych do udziału w konkursie
10 sierpnia 2017
tlo_facebook

Miło nam poinformować, że 6. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych odbędzie się w dniach 1-2 września 2017 roku podczas 25. Międzynarodowej Wystawy „Zieleń to Życie” w Warszawie. Blogerzy i redaktorzy kanałów internetowej o tematyce ogrodniczej spotkają się ponownie, by omówić najważniejsze dla nich tematy, wymienić się doświadczeniami, a przede wszystkim spotkać się z czytelnikami i przedstawicielami firm, działających w branży ogrodniczej. Nowością będzie współtworzenie przez blogerów ogrodu pokazowego Wystawy – będą oni gospodarzami jednej z jego części. Mottem przewodnim będzie hasło tegorocznej Wystawy: Odetchnij zielenią!

zmiany_sbo6_1

6. SBO nie byłoby możliwe bez wsparcia firm, instytucji i redakcji, które zdecydowały się na udział w projekcie. Sponsorami Głównymi Spotkania są PNOS – Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. oraz Protect Garden. Patronatem medialnym wydarzenie objęły: Biznes Ogrodniczy, Gardeners’ World edycja polska, Kocham Ogród, Lider Branży Ogrodniczej, Mój Piękny Ogród, Przepis na Ogród oraz ZielonyOgrodek.pl. Spotkanie nie mogłoby się także odbyć bez wsparcia gospodarza wydarzenia, Międzynarodowej Wystawy Zieleń to Życie. Organizatorem przedsięwzięcia jest Wojciech Wardecki – bloger, ekspert, właściciel firmy ogrodniczej W-OGRODZIE.

Już niebawem opublikujemy więcej informacji o programie wydarzenia i jego uczestnikach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, a także kanałów na Facebooku: fanpage’a SBO oraz strony wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *